Józef Sendecki – Portret kobiety, 1946 r., olej płótno

cena wywoławcza: 500

estymacja

800-1200 zł

(Wpisz większą lub równą : 500 )

Józef Sendecki – Portret kobiety, 1946 r., olej płótno 50 x 37 syg. l.d.