Józef Sendecki – Autoportret w kapeluszu, olej płótno

cena wywoławcza: 800

estymacja

1200-1500 zł

(Wpisz większą lub równą : 800 )

Józef Sendecki – Autoportret w kapeluszu, olej płótno 47 x 44 syg p.d.