Józef Sendecki – Portret córki, 1958 r., olej płótno

cena wywoławcza: 1,200

estymacja

1800-2300 zł

(Wpisz większą lub równą : 1,200 )

Józef Sendecki – Portret córki, 1958 r., olej płótno 82 x 62 syg l.d.