Józef Sendecki- Miasto na skarpie, olej, płótno naklejone na kartonie

cena wywoławcza: 1,000

estymacja

1500-2000 zł

(Wpisz większą lub równą : 1,000 )

Józef Sendecki- Miasto na skarpie, olej płótno naklejone na kartonie 15 x 20 oświadczenie córki tył

Summary
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Józef Sendecki
Product Name
malarstwo olejne