Józef Sendecki – Kwiaty Skolimów, 1970 r., olej płótno

cena wywoławcza: 1,300

estymacja

2000-2400 zł

(Wpisz większą lub równą : 1,300 )

Józef Sendecki – Kwiaty Skolimów, 1970 r., 49 x 34 olej płótno syg. p.d.