Józef Sendecki – Portret, 1927 r., olej płótno

cena wywoławcza: 800

estymacja

1200-1600 zł

(Wpisz większą lub równą : 800 )

Józef Sendecki – Portret, 1927 r., olej płótno 47 x 32 syg p.d.