Jerzy Świątkowski – Portret Kobiety, olej, płótno

cena wywoławcza: 2,000

Estymacja: 2400-2600 pln

(Wpisz większą lub równą : 2,000 )

Jerzy Świątkowski – Portret Kobiety, olej, płótno, 40 x 30 cm., syg. p.d.

Rozpoczęcie licytacji 18 stycznia, 2021 20:00

Może Cię zainteresować…