Jerzy Świątkowski – Portret Kobiety, olej, płótno

Estymacja: 2400-2600 pln

Aukcja zakończona, nie było ofert kupna

Jerzy Świątkowski – Portret Kobiety, olej, płótno, 40 x 30 cm., syg. p.d.

Rozpoczęcie licytacji18 stycznia, 2021 20:00

Możesz lubić także…