Jerzy Świątkowski – Samośrubowanie olej płótno 92 x 65 cm., syg. tył, 1991 r.

Estymacja: 6500-7200 pln

Aukcja zakończona, nie było ofert kupna

Rozpoczęcie licytacji18 stycznia, 2021 20:00

Możesz lubić także…