Jerzy Świątkowski – Samośrubowanie olej płótno 92 x 65 cm., syg. tył, 1991 r.

cena wywoławcza: 5,000

Estymacja: 6500-7200 pln

(Wpisz większą lub równą : 5,000 )

Rozpoczęcie licytacji 18 stycznia, 2021 20:00

Może Cię zainteresować…