Jerzy LASSOTA

zwycięska oferta: 3,400

Prostokąty Emocji 7, olej, płótno,

100 x 70 cm., 2016,

opisany tył

Najwyższa oferta to: h********k

Licytujący czas złożenia oferty Stawka Auto
h********k 10 lipca, 2020 11:04 ********* Auto
p**********a 10 lipca, 2020 11:04 *********
h********k 10 lipca, 2020 06:29 *********
Rozpoczęcie licytacji 9 lipca, 2020 23:31