Jerzy Lassota – Sjesta, olej, płótno, 1970 r.

Estymacja: 2200-2450 pln

strona artysty: Jerzy Lassota

strony Fundacji Skarbnica Sztuki: Jerzy Lassota

Aukcja zakończona, nie było ofert kupna

Sjesta, olej, płótno, 95 x 144 cm., 1970 r., syg. p.d.

Rozpoczęcie licytacji28 grudnia, 2020 20:00