Jerzy Lassota de Kaliński Eksplozja, 1998 r. olej, płótno

3,800

Estymacja:

4200-4500 zł

Jerzy Lassota de Kaliński Eksplozja, 1998 r. olej, płótno, 100 x 100 cm., syg. na odwrociu