Jerzy LASSOTA – Akt – Spokój, cisza i nic więcej 1964

2,600

Spokój, cisza i nic więcej,

Olej, Płótno, 45×71,5. syg. p.d.,

Opisany z tyłu obrazu,

 1964 r,

Ze zbiorów artysty.

Obraz publikowany w katalogu artysty 2018 r. oraz w portalu Onet