Jan Wagner vel Soćko Piekło, 1975 r. olej, płótno

4,500

Estymacja:

5000-5500 zł

Jan Wagner vel Soćko Piekło, 1975 r. olej, płótno, 98 x 146 cm, syg. l.d.