Andrzej Kurkowski – Akt kobiecy, akwaforta

estymacja: 1400 – 1600 zł

Andrzej Kurkowski

Aukcja zakończona, nie było ofert kupna

Andrzej Kurkowski – Akt kobiecy, akwaforta, papier 36×30 51×43 nie sygnowany

Rozpoczęcie licytacji12 marca, 2021 20:00